Profesjonalne fotografie ślubne

Obecny ślub to profesjonalne fotografie ślubne, pokazujące klimat tego dnia. Super fajny album na fotografie ślubne, super prezentacja multimedialna, książeczka foto to podstawowe elementy każdego z pokazywanych pakietów. Całości uzupełnia pokazy internetowe państwa młodych. Jesteśmy naprawdę profesjonalni.

Fotoreportaże ślubne z kościoła i pleneru. Oferujemy profesjonalne fotografie wiernie oddające najważniejszy moment w życiu każdego człowieka. Indywidualne podejście do każdego klienta – tak by zaspokoić oczekiwania. Zapraszamy na naszą stronę gdzie są fotografie i tylko fotografie bo zdjęcia są najważniejsze!

album foto 30x30W odróżnieniu od wielu sezonowych fotografów oferuję usługi oparte na doświadczeniu wyniesionym z niemal dziesięcioletniej pracy fotograficznej, głównie w reportażu różnego rodzaju. Fotografia ślubna w Warszawie jest dla mnie elementem rozwoju na polu fotograficznym. Zdjęcia ślubne rozpoczynam od uwiecznienia przygotowań i błogosławieństwa w domu panny młodej, następnie fotografuję ceremonię ślubną wraz z życzeniami a także przyjęcie weselne – zwykle do momentu podania tortu. Zamiast pozowanych zdjęć studyjnych proponuję sesje ślubne w plenerze. Efektem mojej pracy jest piękny, ręcznie wyklejany album ślubny 30×30 https://www.foto-projekt.com.pl/?album-slubny zawierający wybrane przez młoda parę fotografie. Jest możliwość wykonania eleganckiej fotoksiążki zamiast klasycznego albumu ślubnego. Wykonane zdjęcia ślubne są przeze mnie selekcjonowane i poddawane obróbce graficznej. Wszystkie oddaję w postaci cyfrowej – są gotowe do wykonywania odbitek. Przykłady moich prac można zobaczyć na stronie internetowej w sekcji galeria. Jeśli prezentowana estetyka odpowiada Państwa wymaganiom co do fotografii ślubnej, zapraszam na spotkanie, podczas którego można osobiście zobaczyć wykonane projekty oraz przedyskutować szczegóły zlecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *