przedłużenie penisa
Porady Zdrowie

Wydłużenie penisa potrzebne od zaraz! Poznaj najlepsze metody!

Grubość i długość penisa może być zróżnicowana, jednak dużą część mężczyzn nie czuje się zadowolona z wymiarów swojego przyrodzenia. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm, natomiast średnia grubość dochodzi do 2,5 cm. W trybie wzwodu penis ma średnio od 12 do 18 cm długości.

Chociaż lekarze gwarantują, że to nie rozmiar a finezja jest najcenniejsza, większość panów ma kompleksy. Takie problemy można usunąć naturalnymi sposobami, powiększenie penisa jest całkiem proste i operacja nie jest koniecznością. Po pierwsze trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że pod wpływem różnych czynników jego rozmiar ulega zmianie. Penis maleje pod wpływem zimna, strachu, zmęczenia, niestety także wraz z wiekiem staje się mniejszy. Sposobów na to jak powiększyć penisa można mnożyć. Można wykonywać ćwiczenia, w tym celu warto udać się do seksuologa. Oczywiście ćwiczenia nie są w stanie zmienić rozmiaru penisa na stałe, tak samo jak tabletki lub specjalne żele. Odpowiednio zaplanowane treningi wykonywane z regularną częstotliwością przynoszą nawet dobre efekty, przy czym nie można z nimi przesadzić.

Dużą popularnością cieszą się również specjalistyczne pompki próżniowe, które buduje się z akrylowego cylindra oraz pompki. Jej działanie polega na tym, że wokół penisa tworzy się podciśnienie, dzięki temu napływa do niego krew i wywołuje wzwód. Pompkę można stosować nie jedynie do powiększania penisa, ale także jako alternatywny sposób dla preparatów farmakologicznych, sprzęt tego typu zalecany jest osobom po urazach kręgosłupa. Z pompki można korzystać nie dłużej niż przez dwadzieścia minut, trzeba pamiętać również o tym, żeby nie pompować jej zbyt silnie, gdyż może dojść do uszkodzenia naczyń krwionośnych. W ofercie sprzedaży są polecane również specjalne tabletki na powiększenie penisa oczywiście nie wszystkie będą skuteczne, pamiętajmy, żeby dokładnie czytać skład wybranych produktów i nie wierzyć reklamom, które obiecują spektakularne efekty, które można osiągnąć na przykład w ciągu tygodnia.

Tabletki na powiększenie penisa powinny zawierać naturalnego pochodzenia składniki, najlepiej wybierać środki ze sprawdzonych źródeł, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Tabletki nie tylko mają wpływ na zwiększenie rozmiaru penisa, ale zwiększają także popęd seksualny, dzięki temu zbliżenia są bardziej satysfakcjonujące dla obojga partnerów. Chociaż we współczesnych czasach można znaleźć bardzo dużo różnego typu środków, które teoretycznie mogą wpływać na męskość, tak naprawdę warto wiedzieć, że na stałe powiększenie penisa jest możliwe tylko poprzez zabiegi chirurgiczne. Operacja powiększenia penisa jest zalecana tylko w uzasadnionych sytuacjach, gdyż wiąże się z dużym ryzykiem, w niektórych przypadkach może dojść do nieodwracalnego uszkodzenia funkcji prącia co oznacza, że. mężczyzna może utracić zdolność do uzyskiwania wzwodu i erekcji. Naturalne sposoby na powiększenie penisa są bezpieczniejsze, zabiegi wiążą się z dużym ryzykiem, dlatego nie warto się na nie decydować. Trzeba mieć na uwadze, że rozmiar penisa nie jest aż tak istotny, a kompleksy zawsze są wynikiem psychiki.

Czy przedłużenie penisa jest bezpieczne?

Długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę wynosi od 8 do 12 cm w spoczynku, nie jest to rozmiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże wielu mężczyzn ma z tego powodu kompleksy. Ze względu na to, na rynku proponuje się dużo różnego rodzaju tabletek, żeli i urządzeń, które podobno pagaja w osiągnięciu oczekiwanych rezultatów. Niektórzy cenią także odpowiednie ćwiczenia na powiększanie penisa. Jaka jest skuteczność takich działań? Jeżeli chodzi o treningi nie warto podejmować takich działań na własną rękę, gdyż można zrobić sobie krzywdę. Trzeba skonsultować się z lekarzem, który zaproponuje nam najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Trzeba mieć na uwadze to, że kompleksy wiążące się z wielkością penisa mają podłoże w psychice i w zasadzie od tego należy zacząć. Długość czy obwód penisa nie zapewnia udanego życia seksualnego, co potwierdza duża grupa kobiet i lekarze. Mężczyzna z dużym penisem nie będzie w stanie zadowolić swojej partnerki, jeśli będzie nieczuły i brakuje mu fantazji.

Pamiętajmy, że stałe powiększenie penisa jest możliwe tylko operacyjnie, a tego rodzaju zabieg niestety związany jest z olbrzymim ryzykiem. Operacyjne powiększenie penisa polega na nacięciu wiązadeł łączących kość łonową, poprzez co członek się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety tego rodzaju zabieg chirurgiczny związany jest z ryzykiem nie tylko stanów zapalnych, ale ponadto nieodwracalnego uszkodzenia funkcji wzwodu, co wyklucza udane życie seksualne. Czy warto w takim przypadku ryzykować? Lepiej zdecydować się na środki farmakologiczne, które nie gwarantują wprawdzie trwałych rezultatów, ale nie są obarczone tak olbrzymim ryzykiem, a dzięki nim tak samo można zrobić dobre wrażenie na kobiecie i odbudować poczucie własnej wartości.

Wielu mężczyzn zadaje pytanie jak pogrubić penisa, rozwiązaniem w takim przypadku może okazać się pompka próżniowa. To urządzenie zalecane nawet przez lekarzy. Korzysta z niego dużo po urazach kręgosłupa, żeby móc osiągnąć erekcję, chociaż można stosować takiego rodzaju urządzenie także do celów zwiększenia rozmiaru penisa. Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie. Trzeba też pamiętać, żeby zbyt mocno nie pompować, gdyż może dojść do uszkodzenia naczyń krwionośnych penisa. Próba powiększania penisa na własną rękę bez konsultacji z lekarzem nie jest dobrym pomysłem, gdyż może mieć to nieodwracalne skutki, może dojść nawet do trwałych uszkodzeń narządu.

Przed podjęciem decyzji na rzecz powiększenia penisa, najlepiej dobrze przemyśleć sprawę i dotrzeć do prawdziwych przyczyn zachwiania samoakceptacji. Być może powiększanie penisa może okazać niepotrzebne. Niekiedy najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie partnerki, która zapewni nas, o że w pełni nas akceptuje i że nas kocha. Tak czy inaczej, trzeba być rozsądnym, należy również kupować środki z wiarygodnych źródeł i nie próbować zwiększać członka bez konsultacji z lekarzem.